Agjencia Zhurnal.mk.

Adriana Matoshi bën urimin e veçantë për Keith në Ditën e të Dashuruarve: Askush nuk është më afër zemrës time

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi krahas një karrierë të suksesshme dhe një nënë e përkushtuar e katër fëmijëve.

Por, përveç kësaj, aktorja e suksesshme prej kohësh po shijon romancën me futbollistin afrikano-belg, Keith Groeneveld.

Dyshja vazhdimisht bëjnë dedikime romantike për njëri-tjetrin në rrjetet sociale, e sidomos në ditët e shënuara për ta.

Foto: Adriana Matoshi/Instagram

Edhe sot (14 shkurt) kur çiftet festojnë Ditën e të Dashuruarve, ishte Matoshi ajo e cila ka bërë një urim të veçantë për partnerin e saj.

“Ti je me milje larg, por askush në është më afër zemrës time se ti. Je Shën Valentini im”, ka shkruar aktorja sipër një imazhin ky dyshja shihen së bashku.

Foto: Adriana Matoshi/Instagram

Ndërkohë, deputetja e Kuvendit të Kosovës është në gjendje të mirë shëndetësore pasi para një muaji iu nënshtrua një operimi në tru, pas rikthimit të tumori në kokë pas nëntë vitesh. 

Related posts

Pas debateve dhe ofendimeve, Stresi i kërkon falje publike Einxhel Shkirës

D V

Rita Ora ekspozon linjat joshëse, merr vëmendje me imazhe në bikini

D V

Pas konfirmimit të romancës, Kim Kardashian dhe Pete Davidson shijojnë një darkë romantike së bashku

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More