Agjencia Zhurnal.mk.

Adrian Hadribeaj më 15 dhjetor shkund arenën kundër Daniels në Las Vegas

Adrian Hadribeaj është shqiptari i parë që ka mbi supe një karrierë të madhe në MMA, të cilën e ka nisur në vitin 2009 në SHBA.

Njihet me pseudonimin “The Eagle” dhe gjithmonë kur zbret në kafaz mban flamurin shqiptar me vete.

📍 LAS VEGAS Dec 15 be there for my biggest fight of my career @karatecombat Looking to team up with some sponsors…

Posted by Adrian Hadribeaj on Monday, November 27, 2023

E të njejtën gjë do e bëj edhe më 15 dhjetor në përballjen e tij me Daniels në Las Vegas.

Këtë herë pritet që për të disatën herë Hadribeaj të shkund kafazin dhe arenën për të fituar titullin e karierës.

https://www.facebook.com/reel/874222660904976

Related posts

Atletico Madridi nuk përjashton largimin e yjeve të mëdhenj në verë

D V

Gravesen: Zidane më tha se janë vetëm tre skuadra që ai do të drejtonte

D V

Van Dijk po ‘çmendet’ nga dy bashkëlojtarët e Liverpoolit që vazhdojnë të tallen me të, duke ia përmendur fjalët e Messit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy