Agjencia Zhurnal.mk.

Adoleshenti prek gazin në vend të frenimit, ajo se çfarë ndodhi mund ta shihni në foto

Një adoleshent nga Kolorado u paralajmërua për vozitje të pakujdesshme pasi policia tha se ai aksidentalisht preki gazin në vend të frenave dhe vetura përfundoi në pishinën e familjes në oborrin e shtëpisë.

 

Incidenti ndodhi të premten, dhe policia postoi gjithashtu fotot që shpejt tërhoqën shumë vëmendje në Twitter.

Gjithashtu u njoftua se askush nuk u lëndua, dhe ata bënë shaka në njoftim.

“Shikoni pishinën tonë të re Infiniti”, shkruan ata, duke iu referuar modelit të veturës, Infiniti.

“Të gjithë të tjerët po luftojnë për vendin e dytë,” shtuan ata.

Ja si dukej vendi se ku ndodhi kjo. 

Related posts

Audi nuk do të prodhojë më A1, pas gjeneratës së tanishme

D V

Opeli më i vogël po vjen, në shitje nga viti i ardhshëm

Redaksia

Ka një fushë plot me Porsche të braktisur në Kaliforni, cilën do të “shpëtonit” së pari?

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More