Agjencia Zhurnal.mk.

Ademi takon Capellon, e vlerëson si enciklopedi të futbollit

I pari i futbollit tonë, po qëndron në Londër, ku sonte do të jetë i pranishëm në ‘Wembley’ në finalen e madhe të Evropianit, Itali-Angli.

Ademi, i cili ka pasur disa takime të rëndësishme më krerët të federatave të ndryshme përfshirë edhe kreun e UEFA-së, Çeferin, sot ka takuar edhe strategun e njohur italian, Capellon.

“Me strategun e futbollit, Fabio Capello. Karriera e tij si futbollist dhe përvoja e tij menaxheriale në futboll është enciklopedi në veti!”, ka shkruar Ademi në profilin e tij në Facebook.

Related posts

Danillovski kërkon që politika të qëndrojë larg mjekësisë, thotë se çmimet janë të larta për t’u trajtuar

D V

Kasami kërkon zgjedhje: BESA iku nga një Qeveri antidemokratike

Z.H

Speciale: Të gjitha transferimet që ndodhën në afatin kalimtar veror në Superligën e Kosovës

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More