Agjencia Zhurnal.mk.

Adelina Tahiri vjen me një mesazh për vajzat

Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri shpesh herë vendoset në fokus të mediave.

Ndonëse nuk është aktive me prurjet e këngëve të reja, Adelina nuk i lë anash postimet në rrjete sociale.

 

Së fundmi përmes disa InstaStory, Tahiri pati një mesazh për të gjitha vajzat.

“Duaje veten”, shkroi ajo krahas videove ku këshillonte vajzat që të ndihen të lira në paraqitjet e tyre dhe të largojnë komplekset.

Theksojmë që artistja njihet për jetën e saj luksoze dhe veshjet ekstravagante. 

Related posts

Tayna publikon një pjesë të klipit nga bashkëpunimi me Azetin

Lea Muslija

Atdhe Xharavina tregon kur e ka humbur virgjërinë

D V

Edita Sopjani realizon fotosesionin e shtatzënisë, pozon me barkun e rrumbullakosur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More