Agjencia Zhurnal.mk.

Adele planifikon rikthimin e Krishtlindjeve me albumin e ri dhe koncertin e parë live në katër vjet

Ed Sheeran kohët e fundit la të kuptohet për rikthimin e saj të Krishtlindjeve me etiketën disk Sony duke lansuar datat në Nëntor për publikimin global të “Adele 4”.

 

Tifozët e muzikës pop janë gati për një dhuratë të mrekullueshme të Krishtlindjeve … një rikthim nga këngëtarja superstar Adele.

The Sunday Mirror mund të zbulojë yllin e Someone Like You, 33 vjeç, që do të performojë në Las Vegas menjëherë pas publikimit të albumit të saj të katërt të shumëpritur.

Do të jetë ngjarja e saj e parë live në më shumë se katër vjet.

Dhe miliona fansat e saj britanikë mund t’i thonë Përshëndetje edhe materialit të ri pasi koncerti i 10 Dhjetorit do të jetë i përhapur në të gjithë botën.

Një burim tha: “Albumi i ri i Adele është rekordi më i shumëpritur i vitit. Ka kaluar shumë kohë, por etiketa e saj dëshiron që ajo të dalë para Krishtlindjeve dhe të ketë pamjen e tyre në një shfaqje në Vegas.

“Adele dhe menaxhmenti i saj kanë qenë në bisedime me BBC America për ta transmetuar atë në të gjithë botën. Kjo do të jetë një nga shfaqjet e pakta si pjesë e turneut të saj promovues.

“Natyrisht me dramat e vazhdueshme Covid dhe shqetësimin për sigurinë mund të ndikojë në regjistrimin, por kjo është data e planifikuar tani.”

Rekordi i fundit i Adele, 25, ka shitur 23 milionë kopje që nga publikimi i tij në 2015.

Rekordi i ri ende pa titull do të publikohej vitin e kaluar, por u vonua nga pandemia.

Kompania diskografike Sony besohet të jetë në pritje të datave në Nëntor për publikimin global të “Adele 4”, që pritet të jetë shitësi më i madh në Krishtlindje.

Një fushatë e madhe marketingu dhe specialitete të tjera televizive janë duke u rreshtuar për albumin, për të cilin burimet thonë se përfshin këngë që pasqyrojnë ndarjen e nënës së një Adelie nga Simon Konecki në vitin 2019.

Ajo tani është në një lidhje me agjentin sportiv amerikan Rich Paul.

Related posts

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

George Clooney komenton rastin tragjik të Alec Baldwin: Është amatoreske dhe indinjuese neglizhenca që bënë ata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More