Agjencia Zhurnal.mk.

Adea Pula rikthehet në muzikë pas një kohe të gjatë, publikon këngën “Mos Harro”

Adea Pua, është rikthyer në muzikë pas një kohe të gjatë.

Ditën e djeshme ajo ka publikuar këngën e re “Mos Harro”.

 

Teksti dhe muzika është realizuar nga Lira, kurse për producimin është kujdesur Fatjon Miftari.

Miksimi dhe masterizimi u bë nga Johan Bejerholm, gjersa videoja iu besua Toml dhe Degjenerata.

Adea shfaqet tejet tërheqëse në videoklip.

Për publikun mbahet mend gjithnjë për hitin “2+2=3”, si një vajzë e vogël që rrëmbeu zemrat e publikut qysh në fillimet e karrierës.

Related posts

Fifi shfaqet pranë familjes në ditën e Kurban Bajramit

D V

Meghan Markle shkëlqen në “NAACP Image Awards” në fustanin dhe aksesorë me vlerë mbi 10 mijë euro, bashkë me unazën e fejesës që kushton mbi 300 mijë euro

D V

Moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More