Agjencia Zhurnal.mk.

Abbey Clancy sjell fotografi të mrekullueshme para se të shkonte në “British Fashion Awards”

Abbey Clancy bëri shaka për humbjen e çelësit të dhomës së saj, ndërsa ajo pozoi për disa fotografi seksi jashtë dhomës së saj të hotelit të hënën.

Modelja, 37 vjeçe, postoi disa fotografi në rrjetet sociale përpara se të shkonte në ‘Royal Albert Hall’ në Londër për çmimet e modës britanike.

Veshja e saj ishte mjaft e guximshe, duke e bërë modelen të duket tejet seksi, shkruan DailyMail.

Në përputhje me fundin dhe pjesën e sipërme të dantellave, ylli zgjodhi disa çorape të zeza transparente deri në gju, të cilat ishin zbukuruar me të njëjtat detaje të ndërlikuara dantelle.

Abbey e plotësoi dukjen me taka të zeza me majë dhe rregulloi flokët e saj bionde në valë të lirshme.

Më vonë në mbrëmje në tapetin e kuq, Abbey pozoi nga këndvështrime të ndryshme teksa tregonte fizikun e saj përrallor, duke mos lejuar që moti i ftohtë të ndikojë në zgjedhjen e veshjes së saj.

Yjet e tjerë si Kate Moss, Poppy Delevingne, Lily James, Jourdan Dunn dhe Rina Sawayama morën pjesë në tapetin e kuq të hënën në mbrëmje.

Prezantuar nga marka e bizhuterive Pandora. Çmimet vjetore të modës britanike u kthyen në vendin ikonik të Londrës, Royal Albert Hall. 

Related posts

Si do e justifikon Alba këtë foto para Vedatit?!

Xh M

‘Marvel’ publikohet nga Dako

Xh M

Atletico Madrid hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy