Agjencia Zhurnal.mk.

Abazi: Po tentojnë të ma sabotojnë konferencën për media

Deputeti i Vetëvendosjes, Haki Abazi, ka thënë se po duan që t’ia sabotojnë konferencën me takime të tjera që po caktohen pikërisht në orën 10:00.

 

“Po e them edhe një herë me keqardhje që në ora 10:00 tentohet që të mbahen takime të tjera që të sabotohet konferenca për media. Ne do të vazhdojmë, unë patjetër do të vazhdoj edhe këtu edhe nëpërmjet mediave sociale që të adresoj këto çështje që janë shumë të rëndësishme për jetën parlamentare dhe vendimmarrjen në vendin tonë”, tha Abazi në konferencën e përjavshme të së premtes.

Related posts

Kush janë drejtorët e rinj të Komunës së Prishtinës dhe nga cilat parti vijnë?

D V

Kurti në kazermën e FSK-së në Gjilan: Qeveria do të kujdeset për modernizimin e ushtrisë me pajisje e armatim

D V

Njohja e patentë shoferëve në Gjermani, Ambasada e Kosovës njofton se ka filluar procesi i konvertimit të tyre

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More