Agjencia Zhurnal.mk.

AAK mban konferencë për media

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës do të mbajë sot konferencë për media.

Kështu është bërë e ditur përmes një komunikate për media.

Konferenca do të mbahet nga ora 11:00 në oborrin e Kuvendit të Kosovës, derisa arsyeja nuk dihet

Related posts

Kurti, përfaqësuesit të ShBA-së në OSBE: Jemi të angazhuar për dialog parimor nga i cili duhet të përfitojnë të dyja vendet

D V

Vetëvendosje thotë se aktivistët e saj nuk e sulmuan me vezë të Përparim Ramën

D V

Rritet dukshëm numri i bizneseve dhe restoranteve që nuk shesin produkte me origjinë nga Serbia

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More