Agjencia Zhurnal.mk.

“A po t’dokna si Edona James” Buci e Ganiu qeshin fshehurazi me Edonën

Banorja Edona James është njëra nga konkurrentet më të komentuara të këtij edicioni të Big Brother.

Ajo ka ndarë shumë histori për banorët e për të gjithë publikun, duke treguar mgjarje nga jeta e saj.

Edona është një personazh aq interesant sa që bëri Bucin e Ganiun ta komentojnë atë.

Në dhomën e grimit, Buci e vendos një maskë dhe pyet Ganiun nëse po i duket si Edona.

Të dy fillojnë të qeshin pa fund, duke thënë që këtë energji po ua dhuron vetë Edona.

Related posts

Dhurata Dora ‘zjarr’ në klipin e ri

D V

“Shkupi i shqiptarëve jehon kuq e zi, Zoti i bekoftë shqiptarët kudo që janë”, Shkurte Fejza me një koncert masiv

D V

“Kam dëgjuar krisma mbrëmë”, Graciano i thotë Romeos dhe Heidit të cilët kaluan natën në suitën private

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky