Agjencia Zhurnal.mk.

‘A po ju pëlqen look-u i ri”, Big Mama po shkëlqen në këtë pamje

Big Mama, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë që nuk e kemi parë me një ndonjë projekt të ri muzikorë, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes.

Humba e peshës dhe ndryshimi drastik që ka bërë në fizikun e saj, e ka bërë atë shumë të përfolur, madje ajo ka pranuar se ndihet shumë mirë.

Këngëtarja po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku ka treguar se ka ndryshuar look-un.

Në pamjen e re, Big Mama po shkëlqen. Pajtoheni? 

Related posts

“Oscars 2022” – Megan Thee Stallion iu bashkua kastit të “Encanto” në një performancë befasi të këngës hit të filmit “We Don’t Talk About Bruno”

D V

Michael Coel ia kushton çmimin “Emmy Awards” secilit të mbijetuar të sulmit seksual

D V

Eurovisioni në frikë – një grup hakerësh rusë thuhet se po tentojnë të ndërhyjnë në serverët e votimit për ta ndaluar Ukrainën që të fitojë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More