Agjencia Zhurnal.mk.

A po i bashkohet Kastriot Rexhepi “Grupit të zjarrit”?

Shkup, 2 Tetor – “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i cili vitin e kaluar u largua nga Lëvizja Besa dhe kaloi i pavarur gjatë interpelancës së Qeverisë.

 

Izet Mexhiti ka publikuar një foto në profilin e tij bashkë me Blerim Bexhetin dhe Kastriot Rexhepin duke e përshkruar vetëm me një fjalë: Bashkë. Me këtë sfidohet edhe më teper shumica qeveritare.

Related posts

Sofja “nuk e ka ndërmend” të heqë veton ndaj Maqedonisë, thonë se nuk ka arsye

Z.H

Në Tetovë po hapet një kazino e re! Lëvizja Antibixhos po përgatitet për protesta

D V

Panel diskutim në temë dezinformatat, propaganda dhe narativat proruse në media

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More