Agjencia Zhurnal.mk.

A mund ta shihni macen e fshehur në kuzhinë?

Kur jeni duke përgatitur darkën tuaj, gjëja e fundit që mund të prisni të hasni është një mace e fshehur.

 

Një përdoruese e TikTok ka shpërndarë një imazh të maces së saj, të kamufluar në kuzhinë.

Përdoruesja e TikTok, Lou, e njohur për ndjekësit e saj si AngelsMama16, ndau një foto të kuzhinës së saj, ku një mace ka gjetur një vend interesant për t’u ulur.

Imazhi tregon një banak kuzhine të rrëmujshëm dhe dollapët e sipërm. Lou i sfidoi shikuesit për të gjetur macen e poshtër të fshehur mes tavolinës së ngarkuar.

Nëse jeni ende duke qëruar sytë, hidhini një sy sipër mikrovalës që ndodhet në anën e djathtë të banakut. Kafsha shtëpiake mund të shihet pothuajse e vendosur mbi pajisjen e kuzhinës.

Related posts

Shembull tolerance: Imami dhe prifti shqiptar në Kanada, bashkë në xhami, bashkë në kishë

Redaksia

Katër perimet që ndihmojnë largimin e yndyrave

Xh M

Njerëzit që jetojnë më gjatë pinë çaj nga këto tri barishte

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More