Agjencia Zhurnal.mk.

“A ke ditur me ecë kur je zgjedhur Miss” – Ganiu krijon debat sërish me Kader Kicajn

Gani Gërmia dhe Kader Kicaj kanë pasur një përplasje të ashpër me njëri-tjetrin pas përfundimit të programit artistik për nder të Ditës së Flamurit.

Të njëjtit diskutuan në oborr, ku të përfshirë qenë edhe Alby the Goat e Lumbardh Salihu.

Ish-Miss Prizreni e ka quajtur vazhdimisht Ganiun burrec, e duke i thënë edhe disa fjalë të tjera.

Foto: Screenshot/YouTube

“Burrec i vogël, i shan femrat lidhje e pa lidhje”, u shpreh ajo.

Ai në anën tjetër e ngacmoi pasi është zgjedhur Miss në Prizren në vitin 2016.

Foto: Screenshot/YouTube

“A ke ditur me ecë kur je zgjedhur Miss, se 2016, Miss i 2016”, ka qenë thumbi i gazetarit e humoristit nga Kamenica.

Dyshja kanë vazhduar, ku nuk ka munguar ndërhyrja e konkurrentëve të tjerë të këtij formati.

Foto: Screenshot/YouTube

Kader ndryshe që në hyrje është sulmuar nga banorët dhe momentalisht ruan raporte të mira vetëm me Lumin e Albyn.

Related posts

“Nuk kanë pasur kurrë vajzë të bukur nga Kosova”, kjo video e Rita Orës po bën xhiron në internet

D V

Ish i dashuri i Princeshës Beatrice gjendet i vdekur në një dhomë hoteli në Miami

D V

Sara Gjordeni tregon se në cilin muaj të shtatzënisë është

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky