Agjencia Zhurnal.mk.

‘A jeni edhe për pakëz bakllavë?’ – Arta Elezaj me pozë tërheqëse

Arta Elezaj është e njohur për publikimin e imazheve atraktive në rrjetet sociale që tregojnë hitet e saj.

 

Aktorja e njohur nga seriali “O Sa Mirë” ndiqet nga më shumë se 230 mijë fansa në Instagram, ndërsa në profilin e saj ka shumë fotografi që ngacmojnë imagjinatë.

Derisa jemi në festën e Bajramit dhe bakllavaja është kryefjala, Arta e ka postuar një fotografi me fustan të shkurtë duke e lidhur përshkrimin me këtë ditë.

(Foto: Instagram/artaelezaj)

“Si thoni edhe për pakëz më shumë bakllavë?”, është përshkrimi që ia ka vënë fotografisë.

Në ndërkohë në një postim në InstaStory, bukuroshja ua ka uruar ndjekësve të saj festën e Bajramit. 

Related posts

Pensionohet aktorja Myrvete Kurtishi

D V

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

D V

Ledina Çelo veshur me fustanin e ngushtë me ngjyrë të gjelbër thekson çdo detaj të trupit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More