Agjencia Zhurnal.mk.

A i pëlqeni me të vërtetë atij?

Shumë vajza kanë problem të dinë se a ju pëlqejnë djemve të ëndrrave.

Kjo pasi ata djem nuk shprehen për ndjenjat e tyre, transmeton Klan Kosova.

Nëse personi i  zemrës çdo herë  gjen arsye për të folur me juve, atëherë dijeni që atij i pëlqeni.

Pos kësaj nëse ai nuk heq sytë nga ju asnjëherë, apo edhe nëse i di të gjitha detajet rreth teje, kuptojeni që keni vend në zemrën e tij.

Ftesat për dalje të shpeshta dhe bisedat interesante në mes juve janë shenjat e para që ju jeni duke i pëlqyer atij djali.

Related posts

6 rregullat për “shopping”

D V

Pesë këshilla për të rinisur një martesë të dytë

D V

Gabimet që i përsërisim sa herë bëjmë dush

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy