Agjencia Zhurnal.mk.

A është në lidhje Morena Taraku?- Tregon vetë ajo

Morena Taraku është njëra nga personazhet më të komentuara.

Jeta e saj luksoze, merr vëmendje jo vetëm në mediat shqiptare por edhe më tej.

Por, kur bëhet fjalë për jetën e saj private, këngëtarja është përpjektur ta ruajë në mënyrë hermetike.

Së fundmi, këngëtarja ka realizuar një bisedë virtuale ku ndjekësit i kanë drejtuar pyetje rreth jetës së saj private.

Një ndër pyetjet më të shpeshta që i kanë bërë modeles ishte nëse është “beqare”.

“A je single”, ishte pyetja të cilës këngëtarja i tha “Pooo”.

Related posts

Filmi i Whitney Houston dhe Kevin Costner “The Bodyguard” do të ribëhet, fansat duan që Beyonce ose Rihanna të luajnë në rolin kryesor

D V

Rrëfeu dhunën nga bashkëshorti në Big Brother VIP, Paloma thotë se është penduar: Ka marrë pesë ditë ilaçe nga stresi

D V

“Jam provuar vetë, e di koston e çdo kontrolle”, Adriana Matoshi tregon se si i doli në ndihmë një djaloshi të vogël të sëmurë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More