Agjencia Zhurnal.mk.

A është fejuar me Shawn Mendes? Camila Cabello zbulon të vërtetën

Camila Cabello ka ndezur spekulimet për fejesë pas një videoje të ndarë në TikTok, ndërsa po mbante një unazë në gisht në dorën e majtë.

 

Por ajo iu betua Jimmy Fallon në “Tonight Show” se me të vërtetë nuk është ajo që duket.

Ajo dhe i dashuri i saj prej dy vitesh, artisti Shawn Mendes, nuk po e ndërmarrin atë hap tani.

“Oh, a është ky një lajm?”, ngacmoi në fillim Cabello. Pastaj, ajo tha më seriozisht: “Jo, njerëz”.

“Ai [Shawn] nuk më ka [kërkuar të martohem]. Dhe nuk jam fejuar. Betohem në Zot, nuk e di se në cilën dorë mbahet unaza e fejesës”, sqaroi Cabello.

Mendes, nga ana tjetër, ka treguar javën e kaluar se si argumentet e tij me Cabello ndikojnë në marrëdhënien e tyre.

“Ne patjetër luftojmë dhe futemi në argumentet më të këqija të vogla, por unë mendoj se ne definitivisht jemi mjaft të mirë kur flasim vetëm për ego”, tha Mendes. “Dhe neve zakonisht na pëlqen, të thërrasim njëri -tjetrin. Ne kemi një marrëdhënie vërtet të sinqertë dhe të hapur, por, por po, jo, ne patjetër që luftojmë. Unë mendoj se, veçanërisht si, unë mendoj se sa më gjatë të zgjasë marrëdhënia, është aq më e lehtë të duket se është të luftosh. Pra, po, definitivisht nuk është se kapemi për duar gjatë gjithë kohës, por ne jemi vërtet mirë me njëri -tjetrin. Është gjithmonë si një luftë e vogël”.

Camila Cabello dhe Shawn Mendes (Foto: Getty Images)

Të njëjtit janë në një romancë dashurie që nga viti 2019. 

Related posts

Roza Lati do t’iu lë pa gjumë me këto poza në bikini të tejdukshme

D V

Chris Martin bleu helmetën që Forest Whitaker e përdori në filmin “Star Wars” dhe e dhuroi atë për bamirësi

D V

Feston ditëlindjen e 32-të, Bebe Rexha merr një urim të veçantë nga Rita Ora: Shpresoj ta keni ditën më të mirë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More