Agjencia Zhurnal.mk.

A e dini cila është më e mira për ju këtë sezon të ri Vjeshtë – Dimër 2021?

I guximshëm dhe i përqendruar ngushtë te ngjyrat, CHANEL prezanton Koleksionin e ri të kozmetikës Vjeshtë-Dimër 2021.
Produktet në këtë ton të ri të koleksionit, frymëzuar nga ngjyrat, gjejnë sinergji të përsosur dhe krijojnë harmoni të tyre. Ato përbëhen nga katër hije – një gri e ngrohtë, një shumëllojshmëri khakish, tonet natyrale, dhe një ngjyrë kafe të kuqërremtë.
Çdo harmoni ngjyrash është po aq unike sa edhe e përjetshme, por të katërta kanë të njëjtin qëllim: të rrisin hijeshinë në sytë tuaj, për t’i vënë ato në qendër të vëmendjes. Ky koleksioni ndriçon me shkëlqim metalik dhe krijon kontrast dhe sofistikim duke përfunduar në mat për pjesën tjetër të fytyrës. Ja pse ne ngulmojmë fortë te produktet ideale që ju duhet të përdorni.

 

Secila nga katër skemat e ngjyrave përfshin tre produkte.
1. Për koordinim të shtuar dhe intensitet, përshtasni ngjyrën e thonjve tuaj me pamjen e grimit të syve tuaj me LE VERNIS.

2. Harmonitë e ngjyrave janë produktet plotësuese, të zhvilluara nga CHANEL për një make-up që i përshtatet çdo toni të lëkurës. Dy nuanca të reja të ROUGE ALLURE VELVET përfaqësojnë
koleksionin në mënyrë perfekte:
– Low Key, një trëndafil me pluhur me pjeshkë
– Mode,një tonalitet tulle e kuqe

3. Si prekja përfundimtare, JOUES CONTRASTE Ombre i jep strukturë fytyrës suaj dhe një shkëlqim
me pamje të shëndetshme.

Ju sugjerojmë të përdorni harmonitë e ngjyrave “TONE ON TONE” dhe teknikën “CONTOUR AND LIGHT”, të zhvilluar ekskluzivisht nga CHANEL.
Zbukuroni sytë në vetëm dy hapa.
Së pari, duke përdorur STYLO OMBRE ET CONTOUR, pastaj, aplikoni OMBRE PREMIÈRE LAQUE në qepallën e syve për një prekje shkëlqimi.
Me teknikën CONTOUR AND LIGHT, ka vetëm dy hapa për grim pa mundim që çdo duket e mrekullueshme.

Pa lënë pas edhe meshkujt duhet theksuar se dhe për ta kujdesi ndaj vetes është shumë i rëndësishëm. Dhe ne duam tju informojmë edhe mbi produktet që duhet ti rekomandi partnerit apo të afërmve tuaj.
Chanel vjen me setin e plotë nga “BLEU DE CHANEL ALL-OVER SPRAY AND SHAVING SET” duke ofruar një alternativë tjetër ndaj asaj arome tradicionale. Ky spraj trupi aromatik zbulon anën ultra të freskët të linjës BLEU DE CHANEL. Aplikojeni në mëngjes ose pas një stërvitje, ndjeni aromën tuaj gjatë gjithë ditës, dhe jepini vetes një forcë energjie para një dalje natën.


Rruajtja është një rutinë e përditshme për 70% të meshkujve. CHANEL ofron një shok pastrimi në setin e rruajtjes BLEU DE CHANEL, i përbërë nga një krem ​​rroje, një furçë rruajtje, dhe një cantë udhëtimi. Projektuar si për rruajtje të pastër ashtu edhe për rruajtje precize, Kremi i rruajtjes BLEU DE CHANEL shndërrohet në një shkumë delikate gjatë kontaktit me lëkurë të lagur. Cilësia e tij e qartë ju lejon të shihni saktësisht se ku është vendosur tehu juaj, për një linjë të kontrolluar. Një furçë rroje e bërë me shpohet sintetike siguron aplikim të qetë dhe pa mundim. Qëndrimi i tij praktik magnetik siguron lehtësi.


Set rroje BLEU DE CHANEL kudo që të shkoni.
Përvoja moderne por të përjetshme. BLEU DE CHANEL ALL-OVER SPRAY dhe seti i rruajtjes BLEU DE CHANEL u siguron meshkujve mjete për përsosjen e bukurisë mashkullore.

Related posts

Si ta dini nëse ai ka rënë në dashuri me ju, sipas shenjës së Horoskopit

D V

Këto janë dy shenjat më me fat të horoskopit për sot

D V

Horoskopi javor, shenja më e favorizuar sipas Paolo Fox

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More