Agjencia Zhurnal.mk.

“A duhet ta vesh këtë për Vitin e Ri?”, Enca Haxhia pyet ndjekësit për një nga paraqitjet në veshjen e ekspozuar

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia, duket se po bën përgatitjet për Vitin e Ri.

 

Ndonëse është shumë aktive në rrjete sociale, ajo shpesh merr mendime nga fansat si për dukje e po ashtu edhe për gjëra të tjera.

Ajo kësaj radhe ka publikuar një fotografi provokuese e veshur me një fustan mëse të ekzagjeruar, për të cilin ka pyetur fansat nëse duhet ta veshë për Vitin e Ri.

“A duhet ta vesh këtë për Vitin e Ri?”, ka qenë pyetja e drejtuar nga artistja e hitit “Nashta”.

Ndjekësit duket se ishin dakord me paraqitjen e Encës, derisa shumica e përgjigjeve kanë qenë pozitive.

Haxhia ndërkaq këtë vit ka qenë më e distancuar nga muzika e po ashtu edhe nga mbrëmjet e koncertet.

26-vjeçarja në vitin që po e lëmë pas kishte anuluar çdo koncert.

Related posts

Pse Fifi po e mbanë të fshehur se do të bëhet pjesë e Big Brother Vip?

D V

Me flokë bionde dhe bikini, Beatrix Ramosaj e mahnitshme në imazhet e reja

D V

Tayna ekspozon linjat joshëse në bikini nga pushimet në Miami

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More