Agjencia Zhurnal.mk.

A do të qëndrojë pas ndeshjeve të nëntorit në krye të Kosovës? Kjo është përgjigja nga Gliha

Trajneri i përkohshëm i Kosovës, Primoz Gliha ka folur në konferencë për shtyp para gazetarëve.

Ai u pyet se a do të qëndrojë tek Kosova pas dy ndeshjve, ndaj Jordanisë dhe Greqisë, ku tha se kjo është një pyetje për presidentin dhe se varet nga rezultatet, transmeton GazetaBlic Sport.

“Sigurisht që kjo është një pyetje për presidentin dhe varet nga rezultatet. Dua të rikthej besimin e madh tek futbollistët, besim se mund të fitojmë ndaj çdo kundërshtari. Dua të transmetoj mentalitetin e fituesit në kombëtare”, tha Gliha.

Related posts

Filloi aksioni i madh pranveror i cili do të zbatohet në 10 komuna të Shkupit

Z.H

Johansen: Lija e majmunit transmetohet përmes kontaktit të ngushtë

Xh M

Afrim Gashi takon në Tiranë kryeministrin shqiptar Edi Rama

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More