Agjencia Zhurnal.mk.

A do të kandidoj në zgjedhjet e ardhshme për president? Ja çfarë thotë Mickoski

Shkup, 7 Tetor – Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, në emisionin e sontëm “360 Gradë” në Alsat tha se në partinë e tij akoma nuk po mendohet rreth emrit të kandidatit për zgjedhjet e ardhshme presidenciale. I pyetur nëse ai do të ishte kandidati i mundshëm, Mickoski me përgjigje:

 

“Jo. Sigurisht që jo”.

Related posts

Vendoset dialogu i parë strategjik mes Maqedonisë së Veriut dhe Francës në mbrojtje

Z.H

Sot pritet të arrijë grupi i parë i afganëve në Maqedoni

D V

Autoritetet e qytetit do t’u ndihmojnë familjeve të Prilepit me shtëpitë e djegura

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More