Agjencia Zhurnal.mk.

A do të dërgohet Feronikeli në Ligën e Tretë? Lladrovci tregon fjalët e kryetarit Ramaj!

Kapiteni i Feronikelit, Lapidar Lladrovci, shpreson që klubi i tij t’i shpëojë falimentimit.

I ftuar në emisionin sportiv “2me1”, Lladrovci tregoi fjalët e presidentit Naser Ramaj.

“Shpresoj që klubi do t’i përmbushë obligimet financiare dhe t’i ikë më të keqes, falimentimit dhe rënies në kategorinë e fundit”, deklaroi Lladrovci.

“Unë nuk kam pasur komunikim me kryetarin, por në bazë të informacioneve ai ka thënë që aktualisht ka probleme financiare”.

“Ne kemi mbetur në pritje, është një situatë vërtetë konfuze”, shtoi ai.

Feronikeli mundi dje Llapin në Merdare, 2:1. /Gazeta Olle/

Related posts

Joveski: Pjesa e motorit të autobusit nuk është përfshirë nga zjarri, identifikimi i viktimave duhet të përfundojë për disa ditë

D V

Florin Besimi para gazetarëve: Nuk ndjehem fajtor dhe këtë do ta dëshmoj

Z.H

Kacarska: Me vendosjen e padisë kushtetuese do tejkalohen situatat paradoksale

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More