Agjencia Zhurnal.mk.

‘A do ishe kthyer në BBV?’ Fifi përgjigjet

Pas daljes nga BBV-ja Fifi ka folur sot për herë të parë në Fan Club.

Ajo ka folur shumë për rrugëtimin e saj brenda shtëpisë.

E pyet nëse do të kthehej në BBV pasi ajo ka kaluar të gjithë vështirësisë.

Ajo sqaroi se tipi i saj është shumë vendimtarë dhe në situatat normale nuk heq dorë nga gjërat që fillon, por që në shtëpi për të mirën e saj i duhej të hiqte dorë.

Ndërsa sa i përket kthimit të saj ajo tha se është në mes për vendimin e saj.

Këngëtarja tha se 50 përqind mendon se ka bërë mirë që hoqi dorë për tu marrë me veten dhe në anën tjetër 50 përqind ishte vendim i nxituar.

Fifi konsiderohej njëra ndër banoret më të forta të këtij edicioni.

Related posts

Matthew Perry flet për urrejtjen e pashpjegueshme ndaj Keanu Reeves teksa ‘ankohet’ që River Phoenix vdiq i ri ndërsa ylli i “The Matrix” është ende gjallë

Lea Muslija

Dua Lipa si “Pipi Çorapëgjata”, argëtohet në pyll ndërsa duket e lezetshme në ngjyrën rozë

D V

Biznesmeni Skender Pagarusha po shijon pushimet në Dubai

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More