Agjencia Zhurnal.mk.

98 raste të reja me Covid

Shkup, 21 shtator – Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 775 teste dhe janë regjistruar 98 raste të reja me COVID-19:
• Shkup – 68
• Prilep – 6
• Kumanovë dhe Manastir – nga 5
• Veles dhe Resnje – nga 3
• Tetovë , Kavadar dhe Shtip – nga 2
• Kratovë dhe Berovë – nga 1

 

Ndërkohë nuk ka asnjë të vdekur ndërsa janë shëruar 79 pacientë.

Për momentin rastet aktive shënojnë 660 ndërsa rastet aktive 9524./Zhurnal.mk

Related posts

Debati për reformën tatimore është në vijim, sektori i biznesit me reagime

Xh M

Mitreski: Shumica parlamentare është e qëndrueshme dhe do të rritet, presion ndaj Rexhepit ka bërë opozita

D V

Tërheqje parandaluese të serive të caktuara të prodhimeve të Fereros nga tregu në shtet si masë kujdesi

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More