Agjencia Zhurnal.mk.

89 raste të reja me Covid

Shkup, 16 shtator – Në RMV në 24 orët e fundit janë regjistruar 89 raste të reja pozitive nga 656 të testuar për Covid, informon Zhurnal.

 

Të shëruar janë regjistruar 125 pacientë ndërsa si të vdekur vetëm një 71 vjeçar nga Strumica.

Për momentin rastet aktive shënojnë 689.//Zhurnal.mk

Related posts

Ahengjet familjare në Maqedoni i mbushën edhe spitalet e Austrisë dhe Zvicrës me pacientë me COVID-19

Redaksia

Arsovski: Drejt përfundimit dizajnimi i pakos së re të masave kundër krizës 

Z.H

Osmani: Agnesa Rusi, Agron Buxhaku dhe Lubomir Fërçkoski, ambasadorë në Bullgari, Kanada dhe në KB

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More