Agjencia Zhurnal.mk.

80-vjeçarja gjendet pajetë në banesën e saj në Fier

Një e moshuar 80- vjeçare ështe gjetur pa ndjenja mbremjen e sotme, ne banesen e saj ne nje pallat 2- katesh ne lagjen” 29- Nentori” ne Fier.

Te alarmuar fqinjet te cilet nuk po mundnin te kontaktonin me te prej dy ditesh , kane njoftuar policine. Ne vendngjarje kane mberritur menjehere uniformat blu, sherbimi zjarrfikes dhe nje ambulance.

Pasi kane hapur me force deren , zjarrfikesit kane gjetur pa ndjenja te moshuaren, ne gjendje te rende shendetesore nderkohe qe ambulanca e ka transportuar drejt Spitalit Rajonal te Fierit, ku ndodhet nen kujdesin e mjekeve.

Related posts

Aksident në Çair: I lënduar rëndë drejtuesi i motoçikletës

D V

Një person e ka humbur jetën në zjarrin në një banesë në Hrom

D V

Zbardhet grabitja në Tetovë, arrestohet një person nga Gostivari

D V
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!