Agjencia Zhurnal.mk.

“7 miliardë buzëqeshje dhe e jotja është e preferuara ime”, kujt ia dedikon këto fjalë Blero?

Blero dhe Afrona, ka kohë prej kur janë komentuar lidhur me ndarjen e tyre.

Së fundi, ishte Blero ai i cili përmes një postimi të gjatë ka njoftuar se ai dhe Afrona janë ndarë në maj të këtij viti.

 

Por, Blero shpesh arrinë të bëjë lëmsh të gjithë me postimet e tij në rrjete sociale.

Ai ka bërë një ‘Instastory’, ku shkrimi i tij është shumë domethënës.

“7 miliardë buzëqeshje dhe e jotja është e preferuara ime”, ishte shkrimi i tij i cili nuk dihet a po i dedikohet Afronës apo dikujt tjetër.

Ndryshe, Blero para deklarimit të tij për ndarjen nga Afrona, kishte folur edhe për emisionin “Mirage”.

Related posts

Ed Sheeran është duke përgatitur një album ‘death metal’?

D V

Robeti ‘mbulohet’ me para gjatë koncertit në Amerikë

Xh M

Dhurata Dora poston imazhe nga prapaskenat e klipit të ri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More