Agjencia Zhurnal.mk.

55 persona u infektuan me Covid e 55 u shëruan

Shkup, 6 tetor – Në 24 orët e fundit janë bërë 644 testime për Covid, ndërsa janë regjistruar 55 raste të reja, informon Zhurnal.

 

Sipas qyteteve, në Shkup janë regjistruar 38 raste, në Manastir 6, në Kumanovë 5, Prilep 3, Tetovë, Kavadar dhe Ohër nga 1.

Gjithashtu, janë regjistruar edhe 55 pacientë të shëruar ndërsa të vdekur nuk ka asnjë.

Rastet aktive përsëri ngelin 447./Zhurnal.mk

Related posts

Shoqata e prokurorëve publikë: Letra e Ruskovskës dëmton reputacionin dhe Kodin Etik të Prokurorëve Publikë

Xh M

BZHA: Po plasohen informacione të gabuara për programet e reja mësimore

Z.H

Rregjistrohen 277 raste të reja me Kovid-19, tetë raste të vdekjes dhe 132 pacientë të shëruar

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More