Agjencia Zhurnal.mk.

52 vjeçari përdhunon një grua

Ministria e Punëve të Brendshme parashtroi kallëzim penal për 52 vjeçarit nga Shkupi.

 

Sipas policisë, 52 vjeçari dyshohet se në qershor të këtij viti ka përdhunuar një grua më të moshuar.

“SPB Shkup parashtroi kallëzim penal kundër O.N (52) nga Shkupi për shkak të dyshimeve të bazuara për kryerjen e veprës penale ‘përdhunim’”, thuhet në njoftimin e policisë.

Ata shtojnë më 12.06.2022 në Shkup me përdorim të dhunës, 52 vjeçari ka përdhunuar 69 vjeçaren.

Related posts

Arrestohet 23 vjeçari nga Gostivari

Xh M

74 vjeçari ka braktisur spitalin dhe nuk është kthyer në shtëpi, policia po e kërkon

Z.H

Rrëmbeu dhe dhunoi të riun në Krujë, arrestohet 22-vjeçari

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More