Agjencia Zhurnal.mk.

51 vjeçari vdes derisa riparonte çatinë e shtëpisë

Kumanovë, 24 nëntor – Një banor pesëdhjetë e njëvjeçar i Nagoriçanit të Vjetër ka vdekur duke i zbatuar aktivitetet ndërtimore në çatinë e shtëpisë, kumtoi sot SPB Kumanovë.

 

“Dje në orën 14:50 në SPB Kumanovë është denoncuar se në një shtëpi në lagjen Pero Çiço, duke kryer punime ndërtimore në çatinë e shtëpisë, është rrëzuar M.K. (51) nga fshati Obllavc, komuna e Nagorçianit të Vjetër dhe ka vdekur në vendin e ngjarjes”, informoi policia.

Policia ka kryer ekspertizë, nga nga ekipi i Ndihmës emergjente mjekësore është konstatuar vdekja. Me urdhrin e Prokurorit Publik trupi është dorëzuar për obduksion.

Related posts

Kosovë/ Policia sekuestro dy armë zjarri në Drenas

N E

Në Prishtinë arrestohet shtetasi i Maqedonisë, që kërkohej nga Interpoli

D V

Nxënësit përleshen në një shkollë të mesme në Veles

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More