Agjencia Zhurnal.mk.

49 vjeçarit i digjen dy makina në Vlorë/ Policia në vendngjarje

Dy makina janë djegur rreth orës 02:00 të mëngjesit të kësaj të enjte në Nartë të Vlorës.

 

Policia bën me dije se të dyja makinat kanë qenë në pronësi të 49 vjeçarit me iniciale A.G.

Grupi hetimor, ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Sot, rreth orës 02:00, në fshatin Nartë, Vlorë, ka rënë zjarr dhe janë djegur dy automjete, në pronësi të shtetasit A. G., 49 vjeç, banues në fshatin Nartë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

Related posts

Ballkani i Hapur/ Presidentja e KE-së: Çdo iniciativë që është brenda procesit të Berlinit, mirëpritet prej nesh

D V

Meta: Nuk më duan president ata që synuan ndryshimin e kufijve të Kosovës dhe “Ballkanin e Hapur”

D V

Publikohen pamje, si nisi sherri brenda lokalit, dy shqiptarët dhunuan për vdekje 42-vjeçarin grek

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More