Agjencia Zhurnal.mk.

31-vjeçari shkul shenjën e komunikacionit nga rruga dhe sulmon shoferët dhe policinë

SPB – Kumanovë ka paraqitur kallëzim penal ndaj personit S.S.(31) nga Kriva Pallanka, për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e veprës penale “rrezikim i sigurisë në komunikacion”. Në vendin e quajtur “Osicki Most” në Kriva Pallankë, një 31-vjeçar ka shkulur shenjën e komunikacionit nga rruga dhe më pas me të ka sulmuar shoferët e tjerë që po kalonin në atë moment në rrugë. Ai po ashtu ka sulmuar edhe zyrtarët policorë kur kanë mbërritur në vendngjarje për të ndaluar personin në fjalë.

Related posts

Është zhdukur një grua nga Kumanova

Xh M

Tetovari e denoncon si të zhdukur bashkëshorten, “u largua nga shtëpia e prindërve të saj”

Xh M

Të arrestuarit për vrasjen e Vanja Gjorçeskës ndodhen në burgun e Shkupit

Xh M