Agjencia Zhurnal.mk.

3-vjeçari vret aksidentalisht nënën në SHBA

Një nënë e re nga shteti amerikan i Karolinës së Jugut vdiq kur u qëllua aksidentalisht nga djali i saj, me një armë që e gjeti në shtëpinë e tyre, njoftuan autoritetet lokale.

 

Sherifi i Qarkut Spartanburg u thirr të mërkurën në mëngjes me orën lokale, dhe emri i viktimës është Cora Lynn Bush 33 vjeç, raportoi NBC News.

“Megjithëse hetimet tona janë në vazhdim, gjithçka tregon se ngjarja tragjike ka ndodhur kur djali ka marrë armën dhe ka qëlluar aksidentalisht nënën e tij, e cila ka ndërruar jetë në spital”, thuhet në zyrën e sherifit. Bush u shpall i vdekur dy orë pasi u thirr policia.

Related posts

Humbin jetën edhe dy gjeneralë të tjerë rusë

Xh M

Franca tronditet nga protesta kundër vaksinimit dhe certifikatës shëndetësore

R Zh

Polonia e gatshme t’i vë në dispozicion të gjithë aeroplanët luftarakë MiG-29 për Shtetet e Bashkuara

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More