Agjencia Zhurnal.mk.

2Ton paralajmëron këngën e re, thotë se lansohet së shpejti

Reperi i njohur, 2Ton po vazhdon të jetë aktive me projekte muzikore.

Rreth dy javë më parë, reperi nga Ferizaj lansoi këngën e re “Telefon”, ndërsa tashmë ka nisur punën për një tjetër projekt.

Përmes disa postimeve në Instagram, reperi ka zbuluar një pjesë të këngës teksa thotë se do të publikohet se shpejti.

Foto: 2Ton/InstaStory

“Shihemi pas dy javësh, së shpejti”, ka shkruar 2Ton sipër postimeve në InstaStory.

Ndërkohë, kënga e fundit e Arton Avdylit (emri i plotë) “Telefon” tashmë ka grumbulluar mbi tre milionë klikime në kanalin zyrtar në YouTube.

Foto: 2Ton/InstaStory

Ndërsa, krahas krijimeve të reja, reperi mbetet i angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore. 

Related posts

Tiffany Haddish e quan veprimin e Will Smithit si gjëja më e bukur që ka parë: Ka ende burra që e duan dhe mbrojnë gruan e tyre

D V

“Shkova në punë me autobus dhe u ktheva në shtëpi me Bugatti”, Georgina rrëfen detaje të reja nga fillimet e lidhjes me Cristianon teksa punonte si shitëse

D V

Adelina Tahirin e gjeti ditëlindja në Monte Carlo me një super dhuratë nga bashkëshorti

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More