Agjencia Zhurnal.mk.

22 vjeçari nga Maqedonia vodhi 4 vetura për një natë në Kroaci

Katër vetura janë vjedhur për një të shtunë në mbrëmje në Braç të Kroacisë nga një shtetas 22-vjeçar i Maqedonisë së Veriut, i cili pas përfundimit të hetimeve penale është arrestuar dhe i është dorëzuar mbikëqyrësit të paraburgimit.

Policia e Split-Dalmacisë bëri të ditur se 22-vjeçarin e hetoi në Komisariatin e Braçit.

Ai dyshohet se natën e 7 janarit ka vjedhur katër vetura, tre në Nerezhishke dhe një në Supetar, me të cilat më pas ka shkaktuar aksident trafiku dhe ka dëmtuar njërën.

Related posts

Një i mitur nga Kriva Pallanka ka sulmuar policët

Xh M

Digjen dy vetura në Shkup

Xh M

Arrestohet 36-vjeçari, sulmoi me armë një person në një lokal në rrugën “Qemal Sejfulla”

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy