Agjencia Zhurnal.mk.

21 vjeçarja nga Gostivari sulmohet nga nëna e saj

Gotivar, 11 shkurt- Njëzet e një vjeçarja nga një fshat i Gotivarit mbrëmë në orën 23:20 min ne SPB në Tetovë ka lajmëruar se rreth orës 21:10 min në klinikën e Tetovës ka qenë e sulmuar fizikisht nga ana e nënës së saj 36-vjeçare H.O.

Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Related posts

Vetura përplas dy vajza të reja në Kumanovë

Xh M

Tirana mbushet me eskorta të huaja, kaq euro kërkojnë për kryerjen e shërbimeve

Redaksia

I moshuari gjendet i vdekur në një banesë në Shkup

Xh M