Agjencia Zhurnal.mk.

11 qytetarë të infektuar dhe 14 të shëruar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka bërë bilancin e Covdi19 për 24 orët e fundit, ku pas 423 testimeve kanë rezultuar pozitivë me Covid19 11 persona.

Aktualisht në spitalin COVID3 po marrin trajtim 4 pacientë. Në 24 orët e fundit nuk ka asnjë humbje jete me SarsCov2 ndërsa janë 175 qytetarë aktivë me Covid19 në të gjithë vendin.

Janë shëruar 14 qytetarë gjatë 24 orëve të fundit, duke e çuar numrin e të shëruarve në 328,433 që nga fillimi i epidemisë.

Related posts

Jeta pranë një porti në rezidencat premium, zbuloni risitë që sjell Vlora Marina

V.E.

“Jam nga Kadastra” Arrestohet 34-vjeçarja mashtruese në Tiranë

Xh M

Vrau babain dhe e varrosi në oborr, detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Durrës

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy