Rixos Premium Tekirova - Kemer
7_1.jpg

http://www.rixos.com/en/rixos-tekirova-hotel

HOTELI: i ndërtuar në vitin 2002 në një hapësirë prej 95,000 m2. I renovuar në vitin 2009. Përbëhet nga ndërtesa 4 katëshe e cila përbëhet nga blloku A blloku B dhe Bungallovet. Blloku A përbëhet nga 144 dhooma standarde 32 m2, 2 dhoma familjare 88 m2 dhe 4 dhoma superiore 81 m2. Bloku B përbëhet nga  338 dhoma standarde 26 m2, 14 dhoma familjare 70 m2, 14 dhoma / suita 52 m2. Bungallovat përbëhen prej 96 dhomave familjare me 46 m2.

Pozita: në plazh - Tekirova, 73 km aeroporti, 20 km nga qyteti i Kemer.

PËRMBAJTJA: 4 restourante A La Carte (francez, italian, ushqim detit dhe skare), pishinë e brendshme 1, stilist flokësh, restourante: 1, lavanderi, fushë futbolli, internet kafe - paguhet, tobogana: 1, shoping qendër, bare: 7, pishina: 2, pastrim kimik, dhomë konsulence, sallë konferencash, Spa, WiFi - me pagesë  - në Loby pa pagesë.

DHOMAT:
 shërbimi në dhome me pagesë, pastrimi ditorë, banjo, TV, telefon, sef, ballkon, ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, tharëse flokësh, klimatizim (në bungallov individual), minibar: birrë, ujë dhe lëngje, ballkon, parket, WiFi me pagesë.

SPORT / ARGËTIM: 
Pa pagesë: pingpong, aerobik, loja me hark, muzikë live, xhakuzi, pikado, surfim (me licence), animacione, banjo turke, sportet e ujit, volejboll plazhi, fitnes, basketboll, diskotekë, banjo me avull.
Me pagesë: masazha, bilardo, orë tenisi, fushat e sportit, trajnim për tenis, fusha e tenisit me drita, bowling.

PLAZHI: me guralec, çadrat, shtretërit, peshqirët, pier, bar plazhi, tendat në plazh.

PËR FËMIJË: tobogana: 2, meny për fëmijë, klubi i fëmijëve, pishina për fëmijë: 1, dado me pagesë, vend lojërash, kopsht zoologjik, restouranti i fëmijëve.

    • Lokacioni: Antalya, Kemer, Turqi
    • Çmimi: prej 750 €
    • Yjet:5

  • Tipi i shërbimit:
    Ultra All Inclusive
 04.07.2017, 23:55  | 330 i lexuar
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."


 Më tepër 

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.