Rixos Premium - Antalya, Belek, Turqi
4_16.jpg

http://www.rixos.com

HOTELI: I ndërtuar në vitin 2005 në një hapësirë prej 405,000 m2. Renovimi i fundit është bërë në vitin 2009. Hoteli përbëhet nga  ndërtesa kryesore 7-katshe, 9 ndërtesa dy kateshe (Truva Hause), 37 villa dy katshe të llojit (ekzekutiv dhe superior) dhe dy villa residence. Në ndërtesën Truva Hause gjenden 28 villa dy katshe ekzekutive 164 m2, 9 villa dy katshe Superior Villa 264 m2.

Pozita: Në plazh - Belek, 40 km Aeroporti, 50 km Antalia, 5 km nga qyteti Belek.

PERMBAJTJA: 7 Restourante A la Carte (italian, peshkut, francez, turk, azisë, osman, libanez), Pishinë e brendshme: 1, Berber, Restourante: 1, Lavanderi, Restourant dietal, Fushë futbolli, Internet kafe - me pagesë, Tobogana: 11 për të rritur dhe 12 për fëmijë, Shoping qendër, Bare: 11 (njeri punon 24 ore), Pishina: 1, Salle konferencash, Spa, WiFi ne gjithe hotelin ne lobby pa pagesë, Dhomë konsulence, Hapësirë kinemaje, Akuapark, Pastrim kimik.

DHOMAT: Shërbim dhome: me pagesë, Pastrimi ditorë, Banjo, TV, WiFi pa pagesë, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Mantel, Minibar çdo ditë pije, birrë, Ballkon, Tepih, Wi-fi, free.

SHËRBIMI: AEAI

SPORT / ARGËTIM
Pa pagesë: Mini futboll, Pingpong, Muzikë live, Xhakuzi, Aerobik, Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Skuash, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Catamaran, Pikado, Surfing, Diskotekë, Basketboll, Basketboll, Sportet ujore pa motor.
Me pagesë: Masazha, Sportet ujore me motor, Bilardo, Zhytje, Paisjet për tenis, Trajnim per tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Bowling.

PLAZHI: me rërë
Çadrat, Shtreterit, Peshqirët, Pier, Bar plazhi, Tendat në plazh, Pier.

PËR FËMIJËT: Tobogana: 2, Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve (4-12 vjeç), Junior klub (8-12 vjeç), Karrocë për fëmijë me pagesë, Lunapark me pagesë, Pishina për fëmijë: 1, Vendlojëra, Dado me pagesë.

 

    • Lokacioni: Antalya, Belek, Turqi
    • Çmimi: prej 1083 €
    • Yjet:5

  • Tipi i shërbimit:
    Ultra All Inclusive
 04.07.2017, 23:46  | 331 i lexuar
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."


 Më tepër 

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.