DIAMOND PREMIUM HOTEL & SPA*****
32430_L.jpg

Vendndodhja:
Diamond Premium Hotel & Spa ndodhet ne Side, Antalya. Ka nje siperfaqe prej 26.000 m2, eshte 70 km larg aeroportit te Antalyas, 80 km larg qendres se Antalyas dhe 7 km larg Side. Plazhi eshte 250 m i gjate me guralece dhe rere.

Informacioni per dhomat:

Hoteli ka standarte te ndryshme dhomash si: Dhoma Standarte, Dhoma Family, Junior Suite, Luxury Suite te cilat jane te arreduara me nje stil unik te dizenjuara me nje art modern.

Bare dhe Restaurante:

Carpaccio A’La Carte, Sultan A’La Carte ku keni mundesi te konsumoni gatime tradicionale dhe nderkombetare. Ne Restorantin kryesor ku keni mundesi te konsumoni mengjesin, dreken dhe darken buffe. Beach Bar, Disco Bar ku keni mundesi te konsumoni pije te ndryshme. Patisseria ku do te keni mundesi te shijoni embelsira te ndryshme.

Facilitete:

Hoteli ofron sherbime te ndryshme si : Qendren ABAMA SPA ku keni mundesi per tu relaksuar – sauna, banjo turke, masazhe te ndryshme, pishine e mbrenshme, trajtime te ndryshme, qender fitnesi pishine e jashtme, aquapark, pishine per femije, aktivitete te ndryshme. Diamond Nights ku organizohen show te ndryshme per femije dhe te rritur, muzike live, kercime te ndryshme.


Koncepti Hotelit
ALL INCLUSIVE

KONCEPTI ALL INCLUSIVE:

RESTORANTET
Mengjei
07:00 - 10:00

Restorant PREMIUM
Mengjesi i vone
10:00 - 11:00
   
Restorant PREMIUM
Dreka
12:30 - 14:00
   
Restorant PREMIUM
Darka
19:00 - 21:00
   
Restorant PREMIUM
Petulla
11:00 - 16:00
   
Beach Bar
Snack ne plazh
12:00 - 16:00
   
Beach Bar
Corner Snack
12:00 - 16:00

Corner Ampfi
Supe e mesnates
23:00 - 24:00

Restorant PREMIUM
Snack gjate nates
22:00 - 07:00

Patisserie & Bistro
Snack te ndryshem
14:00 - 22:00
   
Patiserie
RESTORANTET A LA CARTE
Restorant A La Carte Sultan
19:00 - 21:00

(Kuzhine Turke)
Restorant A La Carte Carpaccio
19:00 - 21:00
   
(Kuzhine Italiane)
* Gjate qendrimit 7 ditor, perfshihet vetem konsumi prane nje prej restoranteve A la Carte
* Restorantet A la Carte mund te rezervohen nje dite me pare te marrdheniet me klientin çdo dite nga ora 09:30 - 11: 30 prane zyres se marrdhenies me klientin.
* Kodi i veshjes eshte I detyrueshem ne te gjithe restorantet
   
BARET   
Info Bar
10:00 - 24:00

Kokteje, pije te vendit dhe te importuara
Pool Bar
10:00 - 24:00

Kokteje, pije te vendit dhe te importuara
Petit Bar (Lobby)
24 Ore

Kokteje, pije te vendit dhe te importuara
Be Amezing (Atrium)
16:00 - 24:00

Kokteje, pije te vendit dhe te importuara
Beach Bar
10:00 - 17:00

Pije te vendit
Bari i Restorantit 12:00 - 14:00 /
19:00 - 21:00
   
Pije te vendit
Corner Bar
11:00 - 22:30
   
Pije te vendit
Disco
23:30 - 02.00

Kokteje, pije te vendit dhe te importuara

 27.07.2017, 00:06  | 382 i lexuar
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."


 Më tepër 

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.