Zhurnal Travel

DIAMOND PREMIUM HOTEL & SPA*****

27.07.2017 | 00:06 * B.M. * 521

Camyuva Beach - Kemer

04.07.2017 | 23:57 * B.M. * 480

Rixos Premium Tekirova - Kemer

04.07.2017 | 23:55 * B.M. * 390

Crystal Admiral - Side

04.07.2017 | 23:53 * B.M. * 330

Crystal Family Resort - Antalya, Belek, Turqi

04.07.2017 | 23:50 * B.M. * 462

Rixos Premium - Antalya, Belek, Turqi

04.07.2017 | 23:46 * B.M. * 429

Cornelia Deluxe - Antalya, Belek, Turqi

04.07.2017 | 23:43 * B.M. * 473

Orange County Resort

04.07.2017 | 23:38 * B.M. * 398


Faqe 1 / 1

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.