Zaev pas nënshkrimit të protokollit: Brezat tanë dhe fëmijët e brezave tanë do të jetojnë më mirë
zhurnaltv
Zaev pas nënshkrimit të protokollit: Brezat tanë dhe fëmijët e brezave tanë do të jetojnë më mirë

Zaev pas nënshkrimit të protokollit: Brezat tanë dhe fëmijët e brezave tanë do të jetojnë më mirë

 

© ZHURNAL 06.02.2019, 16:37 | Zh.TV
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."