Qeveria: Gjuha maqedonase e vetme gjuhë zyrtare në gjithë territorin dhe në mardhëniet ndërkombëtare
zhurnaltv
Qeveria: Gjuha maqedonase e vetme gjuhë zyrtare në gjithë territorin dhe në mardhëniet ndërkombëtare

Qeveria: Gjuha maqedonase e vetme gjuhë zyrtare në gjithë territorin dhe në mardhëniet ndërkombëtare

 

© ZHURNAL 18.01.2019, 11:07 | Zh.TV
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."