Shasivari: Kompromisi midis ASH dhe Zaev mëton të përkufizojë më drejtë disa nocione gjatë këtij procesi kushtetues
zhurnaltv
Shasivari: Kompromisi midis ASH dhe Zaev mëton të përkufizojë më drejtë disa nocione gjatë këtij procesi kushtetues

Shasivari: Kompromisi midis ASH dhe Zaev mëton të përkufizojë më drejtë disa nocione gjatë këtij procesi kushtetues

 

© ZHURNAL 09.01.2019, 14:42 | Zh.TV
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."