Biber: Është për t'u ardhur keq që opozita dhe presidenti nuk e kuptuan rëndësinë e marrëveshjes
zhurnaltv
Biber: Është për t'u ardhur keq që opozita dhe presidenti nuk e kuptuan rëndësinë e marrëveshjes

Biber: Është për t'u ardhur keq që opozita dhe presidenti nuk e kuptuan rëndësinë e marrëveshjes

 

© ZHURNAL 09.08.2018, 13:55 | Zh.TV
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."