Svilanoviç: BE dhe NATO duhet të jenë vendimtar si Zaev e Cipras
zhurnaltv
Svilanoviç: BE dhe NATO duhet të jenë vendimtar si Zaev e Cipras

Svilanoviç: BE dhe NATO duhet të jenë vendimtar si Zaev e Cipras

 

© ZHURNAL 13.06.2018, 13:12 | Zh.TV
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."