Zaev - Ivanovit: Duhet të ndihmojmë dhe jo të pengojmë
zhurnaltv
Zaev - Ivanovit: Duhet të ndihmojmë dhe jo të pengojmë

Zaev - Ivanovit: Duhet të ndihmojmë dhe jo të pengojmë

 

© ZHURNAL 12.06.2018, 13:35 | Zh.TV
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."