« Rregullore e re » Deputetët duhet të kenë kujdes çfarë flasin, si vishen dhe si sillen
zhurnaltv
« Rregullore e re » Deputetët duhet të kenë kujdes çfarë flasin, si vishen dhe si sillen

« Rregullore e re » Deputetët duhet të kenë kujdes çfarë flasin, si vishen dhe si sillen

 

© ZHURNAL 10.06.2018, 22:26 | B.M.
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."